Kategooriad
Tootmishoone KIKAS SUURKÖÖK püstitamine ning külmseadmete soetamine ja võrguühenduse ehitamine 2017

Investeeringuobjekti eesmärgiks on Kikas oü uue kaasaegse tootmisüksuse rajamine, tootmishoone püstitamine ja külmutusseadmete soetamine. Uus tootmishoone võimaldab uuendada seadmeparki, hoida kokku energiat, mitmekesistada tootevalikut ning suurendada tootmisvõimekust, luues seeläbi paremad olmetingimused töötajatele ja võimaluse muuta tootmise töökorraldust näiteks kahele vahetusele. See oli investeering ettevõtte tulevikku.

Aastal 2019 soetatud
Pria toetusega järgmised seadmed

Põhitegevus - Pakkeliin
Põhitegevus - Marineerimis- ja doseerimisseade.

Uued seadmed võimaldavad mitmekesistada tootevalikut ning suurendada tootmisvõimekust.

KIKAS OÜ

Kikas OÜ on asutatud 1996. a Järlepas. Meie toodanguks on praetud ja küpsetatud liha- ning kulinaariatooted, mida turustame Eestis, samuti teistes Balti riikides.Pakume oma kliendile laia tootevalikut, mis hõlmab kõike alates broilerilihatoodetest ja lõpetades sealihatoodetega. Põhilised tooted on Kiievi kotletid, kanašnitslid, hamburgeripihvid, lihapallid, -snäkid, juustu- ja singitaskud ning ploomi-peekonitaskud, Požarski kotletid, pitsakatted, erinevad marineeritud tooted. Oma toodete valmistamisel kasutame nii valget kui ka punast liha.Lai tootevalik võimaldab rahuldada restoranide, toitlustajate, kiirtoitlustajate, pitsavalmistajate ja hulgikaubanduse vajadusi.Reageerime kiiresti oma kliendi muutuvatele vajadustele ja pakume alati laitmatult värsket toodangut.

Missioon:

Meie ettevõte on loodud selleks, et rahuldada inimeste toitumistarvet, tootes ja pakkudes, meeldiva maitsega, vähese lisaainete sisaldusega, säästliku pakendiga, kvaliteetset tervislikku ja ohutut toitu.

Visioon:

Meie eesmärk on hoida ja süvendada tarbijas usaldust ja kujundada teadlik nõudlus KIKAS kaubamärgi all toodetavatele liha- ja kulinaariatoodetele.

Kikase tooted on:

– vähese lisaainete sisaldusega
– säästliku pakendiga
– harjumuspärase maitsega
– kõrge lihasisaldusega

Tunnustamise number: EE 48 EU

KORRALIK KÕHUTÄIS!®