Kategooriad
Pria toiduainetetööstuse investeeringutoetus energia varustuskindluse tagamiseks : 20.12.2022 (220907) ja 10.04.2023 (230174)

Pria toetusel soetas Kikas OÜ energia varustuskindluse tagamiseks soojuspumbaga varustatud energialahenduse tarbevee soojendamiseks ja ruumide kütmiseks

Kikas OÜ soetab tootmisvõimsuse tõstmiseks PRIA Mikro- ja väikeettevõtjate
põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetuse toel (toetussumma: 103 350,39 eurot) fritüürimisliini, kaalprinteri ja pakkeliini.

Tootmishoone KIKAS SUURKÖÖK püstitamine ning külmseadmete soetamine ja võrguühenduse ehitamine 2017

Investeeringuobjekti eesmärgiks on Kikas oü uue kaasaegse tootmisüksuse rajamine, tootmishoone püstitamine ja külmutusseadmete soetamine. Uus tootmishoone võimaldab uuendada seadmeparki, hoida kokku energiat, mitmekesistada tootevalikut ning suurendada tootmisvõimekust, luues seeläbi paremad olmetingimused töötajatele ja võimaluse muuta tootmise töökorraldust näiteks kahele vahetusele. See oli investeering ettevõtte tulevikku.

Aastal 2019 soetatud
Pria toetusega järgmised seadmed

Põhitegevus - Pakkeliin
Põhitegevus - Marineerimis- ja doseerimisseade.

Uued seadmed võimaldavad mitmekesistada tootevalikut ning suurendada tootmisvõimekust.

KIKAS OÜ

Eesti kapitalil põhinev ettevõte Kikas OÜ on asutatud 1996. a Järlepas.

Meie toodanguks on praetud ja küpsetatud liha- ning kulinaariatooted, broileri-, kalkuni-, ja sealihast, mida turustame Eestis, Balti- ja Skandinaavia riikides.

Lai tootevalik võimaldab rahuldada restoranide, toitlustajate, kiirtoitlustajate, pitsavalmistajate ja hulgikaubanduse vajadusi. Reageerime kiiresti kliendi muutuvatele vajadustele ja pakume alati laitmatult värsket toodangut.

Meie prioriteet on kvaliteet ja toiduohutus, milles järeleandmisi ei tehta. Kikas Oü omab rahvusvaheliselt tunnustatud toiduohutuse juhtimissüsteemi ISO 22000:2005 sertifikaati alates 20.november 2012.a. mis anti välja Bureau Veritase poolt.

Alates 20. oktoober 2021 omistati Kikas OÜ le ISO 22000:2018 standardile vastav toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

Missioon:

Meie ettevõte on loodud selleks, et rahuldada inimeste toitumistarvet, tootes ja pakkudes meeldiva maitsega, vähese lisaainete sisaldusega, säästliku pakendiga, kvaliteetset tervislikku ja ohutut toitu.

Visioon:

Meie eesmärk on hoida ja süvendada tarbijas usaldust ja kujundada teadlik nõudlus KIKAS kaubamärgi all toodetavatele, vähese lisaainete sisaldusega liha- ja kulinaariatoodetele.

 

Tunnustamise number: EE 48 EU
KORRALIK KÕHUTÄIS!®